אודות החברה:

PDAC טכנולוגיות הינה חברה מובילה בתחום המחקר והפיתוח המספקת מגוון מוצרים ופתרונות תוכנה, קושחה וחומרה. והינה Microsoft Windows mobile certified partner.

מזה כעשור פועלת PDAC טכנולוגיות בשוק המכשירים הניידים, הטלפונים והתקשורת ומספקת מגוון רחב של פתרונות איכותיים, אמינים ויעילים ללקוחותיה.

מוצרי התוכנה של PDAC טכנולוגיות עברו בהצלחה את בדיקות אישור הסוג של שלושת חברות הסלולאר הגדולות בארץ כמו גם את בדיקת ה-LOGO TEST הקפדניות של מייקרוסופט ובדיקות בקרת איכות של חברות נוספות שהשתמשו בפתרון.

במהלך השנים האחרונות חברת PDAC טכנולוגיות תכננה, עיצבה, בנתה ושווקה עשרות מוצרים הן לשוק הפרטי והן לעסקי ובין לקוחותנו אפשר למצוא:

PDAC טכנולוגיות מציעה את השירותים הבאים:

 • "גיור" מוצרי מחשוב ומכשירים חכמים - מאחורנו ניסיון רב בתרגום תוכנה וחומרה כגון: טלפונים סלולאריים, מכשירי DECT, מסופונים, מצלמות, ומכשירים רבים נוספים.
  באפשרתנו לתרגם מכשירים הן בצורה ויזואלית והן לוגית ע"י שילוב מנוע לכתיבה דו-כיוונית וגופנים (בתצורת Bitmap, FreeType או TureType).
 • מנוע BiDi - קיים מגוון מכשירים בהם ניתן בקלות יחסית להוסיף קבצי גופן עבריים או ערביים אולם סדר הצגתם יופיע משמאל לימין. מנוע ה-BiDi (מנוע לכתיבה דו כיוונית - Bi-Directional) הוא למעשה פילטר חכם שהופך את סדר הופעת האותיות בעת הצורך. כתיבת המנוע אינו עבודה פשוטה ודורשת התחשבות במגוון מקרי קצה כגון טקסט עברי המשתלב עם טקסטים לועזיים ו/או מספרים, סימני פיסוק, selection ועוד...
  מנוע הBiDi של PDAC יודע להתמודד בהצלחה עם התרחישים הנ"ל תוך שמירה מיטבית על יעילות כך שאינו פוגע בביצועי המכשיר.
  מאחורינו ניסיון רב בהמרת הרכיב לשפות ופלטפורמות רבות ומגוונות.
 • תרגום ממשקים - תרגום ממשקי מערכת אינו פעולה פשוטה. פרט לידיעת השפה, על המתרגם להכיר את הטרמינולוגיה הטכנית ולהתחשב במחרוזות טקסט המשלבות פרמטרים דינאמיים של תוכנה.
  ל-PDAC טכנולוגיות ניסיון רב בתרגום למגוון רחב של שפות מזרח ומערב אירופאיות ומזרח-תיכוניות
 • תרגום חומר הסברה - חלק חשוב בהכנת המכשיר לשימוש במדינה שאינה דוברת אנגלית היא חומר העזר. חומר העזר כולל לעתים וחוברות, אתרי תמיכה, סרטוני הדרכה ועוד.
  פרט לניסיון הרב של PDAC, האפשרות לתרגם הן את ממשק המשתמש והן את חומר העזר תחת גג אחד חוסכת ליבואן זמן יקר ומבטיחה עקביות ואמינות.